ALEKSANDRA

Instruktor, zawodowa tancerka,założycielka oraz manager agencji tanecznej Show Heels Dance. Muzyka i taniec towarzyszyły Jej od dzieciństwa. Przez wiele lat brała udział w Turniejach Tańca Towarzyskiego w Polsce jak i za granicą, gdzie systematyczne treningi, zaangażowanie oraz miłość do tańca doprowadziły Ją do zdobycia najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej ,,S” . Na swojej drodze poznała wspaniałych i wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów, dzięki którym zyskała doświadczenie i rozwijała swoją pasję również w innych stylach tanecznych m.in. hip-hop, new age, sexy dance, high heels. Występowała na największych tanecznych wydarzeniach m.in. Zielonogórska Noc Kabaretowa, Disco Hit Festiwal, PGE Roztańczony Narodowy, Eska Music Awards a także w programie Jaka To Melodia czy na deskach Krakowskiego Teatru Variete. Największe osiągnięcie taneczne- Półfinał programu Mam Talent 2018.  Taniec to jej pasja i sposób na życie!

MAGDA

Magdalena Tancerka, choreograf i dyplomowany instruktor tańca oraz pole dance. Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Tancerka z 7-letnim doświadczeniem w tańcu towarzyskim. Dla Magdy jako tancerki najważniejszy jest ciągły rozwój, uczęszcza więc na liczne warsztaty taneczne, gdzie szkoli się pod okiem zagranicznych choreografów. Prowadzi zajęcia w różnych grupach wiekowych, z tańca towarzyskiego, ladies latino, sexy dance , pole dance, exotic pole oraz stretching. Jest również profesjonalną tancerką i uczestniczy w wielu pokazach, koncertach i eventach. W 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z pole dance, który stał się istotnym dodatkiem do zestawu tanecznych i sportowych pasji. Wcześniejsze taneczne przygotowanie w znacznym stopniu ułatwiło jej wejście w świat pole dance’u oraz zaowocowało wieloma osiągnięciami. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie.

ANGELINA

Zawodowa tancerka, Półfinalistka XI edycji programu "Mam Talent", instruktorka tańca z uprawnieniami zawodowymi – specjalizacja hip – hop. Od 2016 roku mieszka w Polsce, jest studentką ekonomii. Przygoda Angeliny z tańcem rozpoczęła się w wieku 5 lat w klubie tańca towarzyskiego w rodzinnym Witebsku na Białorusi. Poprzez lata spędzone na parkiecie, zdobyła tytuł Wicemistrzyni Bialorusi w tańcu towarzyskim oraz kilkukrotnie stawała na podium podczas turniejów o randze międzynarodowej. W 2013 roku chcąc rozwijać swoje umiejętności w różnych technikach tanecznych zasiliła szeregi grupy show-baletowej „Sensation” – jednej z najlepszych na Białorusi. W ciągu 3 lat zdobyła ogromne doświadczenie w niezliczonej ilości koncertów i festiwali oraz produkcji telewizyjnych. Szukając ciągłych możliwości progresu uczestniczy w licznych warsztatach i szkoleniach tanecznych. Szkoliła się u światowych choreografów takich jak Tony Tzar, Ian Eastwood, Ibuki Imata, Salah, Bam Martin, Hurrikane, Kapela Marna, Bouboo, Lyle Beniga, Malkom. Angelina jest jedną z tych tancerek, która od razu zwraca na siebie uwagę, kiedy pojawia się na scenie! Jest zawsze pełna pasji, odważna i wszechstronna. Ciągle pracuje nad rozwojem swoich umiejętności w różnych technikach tanecznych.

EWELINA

Ewelina to tancerka , która taniec ma we krwi za sprawą rodziców tancerzy. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Swoje umiejętności kształtowała pod okiem specjalistów w kraju i za granicą. Od kilku lat z powodzeniem rozwija swoje umiejętności w innych stylach tanecznych takich jak : high heels, hip hop, new age. Obecnie występuje jako tancerka komercyjna, tworząc oprawę taneczną na festiwalach muzycznych i w programach telewizyjnych, gdzie towarzyszy największym gwiazdom Polskim jak i zagranicznym. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywała ,także startując w konkursach piękności uzyskując tytuł II Vicemiss Ziemi Radomskiej oraz finalistki konkursu Miss Mazowsza. Ewelina to profesjonalistka dla której taniec to nie tylko pasja ale całe życie.

ALESYA

Alesya to zdolna, piękna, zmysłowa i wszechstronna tancerka z Rosji. Swoją przygodę z tańcem zaczęła gdy miała 5 lat i już wtedy wiedziała, że taniec to będzie jej największa pasja. Posiadaczka najwyższej tanecznej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich. Jej piękny i zmysłowy taniec można było podziwiać w takich programach jak: „Taniec z gwiazdami”, „Got to Dance”, „Tylko taniec”. Tańczyła również w teatrze Capitol w tanecznych spektaklach „Lady fossy” i „Saligia”.Jest instruktorką w stylach: high heels, latino solo, commercial dance. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych szkoląc się u najlepszych m.in.: Bryan Watson, Colin James, Hanz Galke, Jonathan Hour, Yaniss Marshall.

SYLWIA

Piękna i wszechstronnie uzdolniona tancerka, która bezgranicznie kocha taniec. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S. Jest finalistką wielu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejów tanecznych. Sylwia do tej pory bierze udział w największych światowych turniejach w stylu latynoamerykańskim takich jak: Blackpool, UK Open czy International. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych w Polsce i na świecie. Uczestniczyła w wielu festiwalach tanecznych oraz wielu programach muzycznych m .in. „Jaka to melodia” czy „Mam talent”oraz na deskach teatru muzycznego Variete w Krakowie.

EWELINA

Taniec towarzyszy Jej od 7 roku życia. Jest perfekcjonistką, co przełożyło się na pracowitość i wytrwałość w sporcie jakim jest Taniec Towarzyski.
Dzięki uporowi, zawziętości i motywacji na swoim koncie ma takie tytuły jak: wielokrotna Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Świata, finalistka Blackpool, półfinalistka UK Championships, Dutch Open i International Championships, zwyciężczyni German Open. Kocha taniec, który stał się Jej życiową pasją.

KAROL

Tancerz klasy ,,S” w tańcach latynoamerykańskich, Instruktor tańca sportowego. Jego Sukcesy to m. in. Mistrzostwo Polski kat. Dorośli 2012r, Półfinał Mistrzostw Świata Bremen 2012 (Niemcy), Mistrz Okręgu Lubelskiego w kategorii Dorośli i I Vice Mistrz w kat. Młodzież. Zwycięzca i finalista wielu ogólnopolskich turniejów tanecznych oraz turniejów z cyklu Grand Prix Polski. Karol to również tancerz w spektaklu Rewia w Krakowskim Teatrze Muzycznym "Variete".

MICHAŁ

Jego specjalnością są tańce latynoamerykańskie oraz standardowe. Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w obu stylach tanecznych. Przez lata wielokrotnie stawał na podium na największych turniejach tańca takich jak: Mistrzostwa Polski oraz Grand Prix Polski. Swoją przygodę z tańcem zaczął prawie 20 lat temu. Przez całe życie szkolił się i uczył od najlepszych trenerów polskich oraz zagranicznych. Jest czynnym tancerzem, który usprawnia swoje umiejętności oraz wiedzę taneczną.

ALBERT

Zawodowy tancerz, posiadający najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" w stylu latynoamerykańskim. Z tańcem związany od 14 lat. Półfinalista Pucharu Świata Amatorów w tańcach latynoamerykańskich. Mistrz okręgu Łódzkiego. Finalista wielu turniejów w Polsce z cyklu Grand Prix. Top 48 par na jednym z największych turniejów świata International Open Championship. Półfinalista Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich.

MICHAŁ

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat. Brał udział w wielu turniejach ogólnopolskich i zagranicznych. Na swoim koncie ma tytuł młodzieżowego Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich. Posiada najwyższą klasę w tańcu sportowym 'S'. W tańcu najbardziej ceni emocje, których nie potrafi dostarczyć żaden inny sport.

Call Now Button