SHOW Heels Dance to wyjątkowa grupa tancerzy stworzona na potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Doświadczenie tancerzy sprawi, iż wydarzenie którego będą Państwo świadkami nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w pamięci. Profesjonalizm oraz urok osobisty to główne cechy towarzyszące ich występom, będące jednocześnie gwarancją sukcesu.

Współpraca z Nami to maksimum satysfakcji.

 

Założycielem oraz managerem agencji artystycznej jest Aleksandra Sądej, instruktor tańca oraz zawodowa tancerka posiadająca duże doświadczenie sceniczne oraz najwyższą klasę  „S” w tańcach Latynoamerykańskich. Od wielu lat dzieli się swoją wiedzą oraz pasją z innymi poprzez naukę tańca . Jej miłość do tańca , wiele realizacji scenicznych oraz pomysłów przyczyniło się do powstania grupy „Show Heels Dance”.

DLACZEGO MY?

Kilkunastoletnia obecność na scenie nauczyła Nas, że jakość jest gwarancją udanego występu.  

Oryginalna choreografia,wyjątkowa sceneria oraz odpowiedni dobór kostiumów, zamieni każdy event czy też imprezę okolicznościową  w wyjątkowe wydarzenie.


Nasza siła to przyjaźń a co za tym idzie ogromna chęć do pracy i świetna atmosfera  przy wykonywaniu nowych projektów. Nasz cel to dążenie do doskonałości i perfekcji w każdym aspekcie tanecznym.

 

Call Now Button